Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

З повагою, голова райдержадміністрації
Роман Токай
  
Про головне:

До уваги фермерів!

Перелік документів, які необхідно подати до Львівського відділення Укрдержфонду новоствореним фермерським господарствам для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь у розмірі 3 000 грн. на 1 гектар, але не більше 60 000 грн. на одне фермерське господарство:

1.Заявка на отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам;

2.Копія Статуту фермерського господарства (для юридичної особи), копія договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств


Про головне:

В Сокалі пройшли змагання з волейболу

10-11 листопада в Сокалі відбулися змагання з волейболу в рамках Програми комплексних спортивних ігор Львівщини. Учасників привітали заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук, начальник відділу молоді та спорту РДА Мар’яна Копейка, директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим Климович. У змаганнях взяли участь 21 чоловіча та 11 жіночих команд з міст, районів та ОТГ області. Переможцями та призерами стали:

Серед чоловічих команд: 1 місце - Сокальский район,

2 місце - м. Борислав,


Про головне:

День української писемності та мови

9 листопада, з нагоди відзначення Дня української писемності та мови, працівники апарату Сокальської райдержадміністрації, її структурних підрозділів написали диктант «Рідна мова».

З нагоди Дня української писемності та мови в школах району пройде І етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, конкурс творчих робіт, науково-практичні конференції для вчителів та старшокласників, інформаційні хвилинки, тематичні уроки, тощо. У бібліотеках Сокальщини відбулися літературні години, дитячі ранки та книжкові виставки.


Про головне:

В Сокалі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

9 листопада в Народному домі м.Сокаля відбулися урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. З професійним святом працівників культури району привітав заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук. Кращі працівники були нагороджені грамотами райдержадміністрації, районної ради, а також відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій РДА. З концертною програмою перед присутніми виступили аматори районного Народн


Про головне:

Жвирківська школа відзначила своє 50-річчя

8 листопада у Жвирківській загальноосвітній школі відбулися урочистості з нагоди 50-річчя від дня заснування навчального закладу. Педагогів та учнів школи привітали голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, заступник голови районної ради Василь Бойко, депутат районної ради Олег Солодяк, директор ЦОЗО Микола Мисак, отці Ярослав Кащук та Петро Звір. Голова РДА Роман Токай вручив подячну грамоту та книгу директору школи Ірині Мазурик. В ході святкування відбулася концертна програма.


Про головне:

Засідала Колегія райдержадміністрації

8 листопада відбулося засідання Колегії Сокальської райдержадміністрації, яке провів голова РДА Роман Токай. На розгляд Колегії було винесено наступні питання: про виконання бюджету Сокальського району за 9 місяців 2018 року; про готовність територіально–господарського комплексу Сокальського району до роботи в осінньо–зимовий період 2018-2019 року; про забезпечення соціальних гарантій учасників бойових дій АТО та сімей загиблих учасників бойових дій АТО.

По першому питанню доповідала начальник фінансового управління РДА Галина Леонова, яка проінф


Діяльність Президента України:

12.11.2018
Кошти місцевих бюджетів мають працювати на покращення життя людей у громаді, а не зберігатися на депозитах – Президент   далі »

09.11.2018
Вітання Президента з нагоди Дня української писемності та мови   далі »

08.11.2018
Рішення про надання Томосу українській православній церкві все більше схвалюється в світі – Президент   далі »

07.11.2018
Президент про присутність російської церкви та армії в Україні: Вам тут нема що робити – додому, в Росію   далі »

06.11.2018
Президент України заснував Фонд з підтримки освітніх та наукових програм для молоді   далі »

Останні новини краю:

12.11.2018
До уваги фермерів!   далі »

12.11.2018
В Сокалі пройшли змагання з волейболу   далі »

12.11.2018
Політика децентралізації принесла для Львівської області високі дивіденди, - Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку   далі »

09.11.2018
День української писемності та мови   далі »

09.11.2018
В Сокалі відбулися урочистості з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва   далі »

08.11.2018
Жвирківська школа відзначила своє 50-річчя   далі »

08.11.2018
Засідала Колегія райдержадміністрації   далі »

08.11.2018
На Колегії РДА заслухали питання про роботу з учасниками АТО   далі »

07.11.2018
В райдержадміністрації обговорили виконання заходів загальнорайонних програм   далі »

07.11.2018
Голова райдержадміністрації провів нараду щодо освоєння коштів   далі »


Новини Львівської ОДА:

12.11.2018
Львівщина залучила у будівництво доріг більше 8 мільярдів гривень   далі »

12.11.2018
Розвиток інфраструктури – можливість країни вийти на нові ринки, - Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку   далі »

12.11.2018
Тільки в колі європейських країн та в оборонному альянсі ми отримуємо мир та розвиток нашої держави, - Олег Синютка під час Ради регіонального розвитку   далі »

12.11.2018
Шахтарям Львівщини виплатили майже 60 % зарплати за вересень   далі »

12.11.2018
Делегація зі Львівщини бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку   далі »

 
Про житлові субсидії
Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб
Про легалізацію та детінізацію
заробітної плати

03.07.2018
"Повідомити про незадекларовану працю" (форма подачі інформації про незадекларовану працю)


06.06.2017
Інформаційні матеріали ГУ Держпраці у Львівській області щодо легального працевлаштування - інформація для роботодавців та інформація для працівників


30.05.2017
На Львівщині стартував пілотний проект Міжнародної організації праці


26.04.2017
Неукладений трудовий договір – соціально незахищений працівник.
Як правильно приймати працівників на роботу?


23.03.2017
Що потрібно знати про зарплату?


27.01.2017
Інформаційна листівка для населення "Тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує найманому працівникові підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії й соціальний захист, передбачені законодавством"


27.01.2017
До уваги роботодавців !


27.01.2017
Міні–листівка для роботодавців


26.01.2017
Буклет Львівської обласної державної адміністрації   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше