діяльність райдержадміністрації

16.06.2017

В Мурованому освятили пам’ятник загиблому Героєві

16 червня у с. Муроване освятили пам’ятник загиблому в зоні АТО Юрію Білику. Героєві прийшли вклонитися перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна, голова районної ради Микола Пасько, родина та односельчани. Настоятель місцевої громади УГКЦ о. Мирослав Турчак освятив пам’ятник. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам`ять Юрія Білика.

Довідка: в зону АТО Юрій Білик пішов в серпні 2014 року. Був заступником командира підрозділу 10-ї роти 24-ої окремої механізованої бригади, молодший сержант Збройних сил України. Загинув з побратимом 20 березня 2015 року біля шахти Пролетарської, околиця смт. Новотошківське. Під час обходу позицій 29-го блокпосту на «Бахмутці» підірвалися на розтяжці.

Указом Президента України за мужність і героїзм, виявлені у захисті України, вірність військовій присязі Юрій Білик нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (4.06.2015 р., посмертно)