інвестиційні пропозиції

18.05.2018

Інформація щодо вільної земельної ділянки за адресою м.Сокакль, вул.Яворницького

Назва об`єкта - земельна ділянка в м.Сокаль (в межах населеного пункту)

Тип об`єкту інвестицій - земельна ділянка

Умови використання - продаж у власність

Наявні трудові ресурси:

м.Сокаль:

Чисельність населення - 21,3 тис. осіб, у тому числі працездатне населення (16-60р.) – 13,4 тис.осіб

Сокальський район:

Чисельність населення - 92,8 тис. осіб, у тому числі працездатне населення (16-60р.) – 58,1 тис.осіб

Адреса - м.Сокаль, вул.ворницького, 80000

Відстань до м. Львова (км) - 87

GPS Координати:

Широта - 50,509636

Довгота - 24,291109

Площа земельної ділянки, га - 25 га

Форма власності - комунальна

Категорія земель за цільовим призначенням - землі промисловості

Нерухоме майно - так

Кількість об`єктів - 2

Стан нерухомого майна - під знесення

Електропостачання: Відстань (км) - 0,5

Електропостачання: Потужність (кВ) - електропідстанція 110,6 кВ ПАТ "Львівобленерго"

Газопостачання: Відстань (км) - 1

Газопостачання: Потужність (тиск) - проходить незадіяний газопровід d150мм

Водопостачання: Відстань (км) - 0,1

Водопостачання: Тип - водопровід d50мм

Водовідведення: Тип - колектор дощової каналізації d400мм; колектор фекальної каналізації d500мм; очисні споруди - 300 м

Водовідведення: Відстань (км) - 0,5

Під`їзні шляхи (км) - ділянка прилягає до автодороги Червоноград-Луцьк

Залізниця (км) - 3

Авіа (км) - 91

Найближчі дороги міжнародного, чи державного значення (км) - Львів-Ковель, Р-15 (13)

Найближчі пункти перетину кордону та відстань до них (км) - Угринів - Долгобичув (20 км)

Контакти:

посада, П.І.Б. - Сокальський міський голова – Кондратюк Вадим Іванович