Громадська рада

19.06.2015

ПРОТОКОЛ № 1

Засідання громадської ради при Сокальській райдержадміністрації

від 16 червня 2015 року

ПРИСУТНІ: 16

Білань Ірина Богданівна уповноважений представник "Молодіжний клуб інтелектуально- творчої ініціативи "Мрія".

Владика Віра Ігорівна уповноважений представник Благодійної організації „Фонд розвитку громад „Єдиний порив”

Василишин Віталій Васильович Уповноважений представник ГО „Дорожній контроль України”

Гнатишин Тетяна Іванівна Голова ГО „Антикорупційне Бюро Сокальщини”

Джурій Оксана Богданівна уповноважений представник ГО „Комітет виборців України”

Журавінська Жанна Миколаївна уповноважений представник Філії кредитної спілки "ВИГОДА"

Комбель Віталій Володимирович голова Сокальської молодіжної ГО "ЦЕНТР ГРОМАДСЬКИХ ДОСЛІДЖЕНЬ"

Лобода Тетяна Петрівна Уповноважений представник Сокальського районного об"єднання Всеукраїнського товариства "ПРОСВІТА"

Пивоварчук Ольга Миколаївна уповноважений представник ГО „Фонд суспільних ініціатив "МІСТ"

Піхоцький Ярослав Йосипович уповноважений представник ГО „Львівська обласна Спілка політичних в”язнів України” у Сокальському районі

Пузич Любов Василівна уповноважений представник первинної організації НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ЖУРНАЛІСТІВ УКРАЇНИ при редакції газети "Голос з-над Бугу"

Свінціцький Олег Іванович Уповноважений представник Громадського формування з охорони порядку „Сокальська варта”

Телегій Віктор Андрійович уповноважений представник ГО "АСОЦІАЦІЯ ПЕРЕВІЗНИКІВ та ВЛАСНИКІВ транспортних засобів" м.Червонограда та Сокальського району

Турішин Михайло Степанович Голова правління ГО „Допомога і турбота”

Шклянка Богдан Петрович уповноважений представник профспілкового комітету КП „Сокальська районна друкарня”

Яремчук Мар`яна Ярославівна виконавчий директор Благодійного фонду "КАРІТАС"- Сокаль

ВІДСУТНІ:

Юхим Тарас Богданович уповноважений представник Сокальського РО Всеукраїнської громадської організації „Товариство українських офіцерів”

ЗАПРОШЕНІ:

Василишин А.М. - заступник голови райдержадміністрації

Луців Л.В. - начальник відділу з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Чуб В.П. - заступник голови районної ради

СЛУХАЛИ

Яремчук М.Я. – повідомила, що на першому засіданні громадської ради присутні 16 членів. Ознайомила присутніх з проектом порядку денного.

1. Інформація про результати Установчих зборів.

2. Обрання керівного складу громадської ради: голови, секретаря, заступників.

3. Затвердження Положення про громадську раду при Сокальській районній державній адміністрації.

4. Призначення наступної дати засідання Громадської ради.

5. Різне

Змін та доповнень до проекту порядку денного не надходило

ВИРІШИЛИ:

Затвердити порядок денний першого засідання громадської ради без змін.

1. Інформація про результати Установчих зборів.

СЛУХАЛИ:

Яремчук М.Я.- Повідомила присутніх про те, громадська рада нового складу вступила в свої права, склад ради є 17 осіб.

ВИРІШИЛИ:

Інформацію взяли до відома.

2.Обрання керівного складу громадської ради: голови, секретаря, заступників.

СЛУХАЛИ

Піхоцький Я.Й. запропонував обрати головою громадської ради Яремчук Мар`яну Ярославівну.

ВИРІШИЛИ:

Головою громадської ради обрано Яремчук М.Я., (виконавчий директор Благодійний фонд "КАРІТАС"- Сокаль).

СЛУХАЛИ

Комбель В.В. запропонував обрати секретарем громадської ради Пивоварчук О.М.

ЗА- 7 ПРОТИ- 3 УТРИМАЛИСЬ- 6

Яремчук М.Я. запропонувала обрати секретарем громадської ради Турішина Михайла Степановича

ЗА- 9 ПРОТИ- 1 УТРИМАЛИСЬ- 6

ВИРІШИЛИ:

Секретарем громадської ради обрано Турішина М.С. (Голова правління ГО „Допомога і турбота”).

СЛУХАЛИ:

Яремчук М.Я. запропонувала обрати заступниками голови громадської ради Шклянку Б.П.

ЗА- 11 ПРОТИ- 2 УТРИМАЛИСЬ- 3

Яремчук М.Я. запропонувала обрати заступниками голови громадської ради Комбеля В.В.

ЗА- 14 ПРОТИ- 1 УТРИМАЛИСЬ- 1

ВИРІШИЛИ:

Заступниками голови громадської ради обрано Комбеля В.В.- голову Сокальської молодіжної ГО "ЦЕНТР ГРОМАДСЬКИХ ДОСЛІДЖЕНЬ", Шклянку Б.П. уповноважений представник профспілкового комітету КП „Сокальська районна друкарня”.

3.Затвердження Положення про громадську раду при Сокальській районній державній адміністрації.

СЛУХАЛИ:

Яремчук М.Я. Зачитала Положення про громадську раду при Сокальській районній державній адміністрації.

Виступили:

Комбель В.В. Запропонував внести пункт про посвідчення члена Громадської ради..

ВИРІШИЛИ:

1.Затвердити Положення про громадську раду при Сокальській районній державній адміністрації.

4.Призначення дати наступного засідання.

СЛУХАЛИ:

Яремчук М.Я. запропонувала наступне засідання провести 24 червня о 16.00 год..

ВИРІШИЛИ:

Наступне засідання Громадської ради провести в 24 червня о 16.00 год. в залі засідань райдержадміністрації.

5. Різне.

СЛУХАЛИ:

Яремчук М.Я. Запропонувала на наступне засідання всім членам громадської ради підготувати питання, які би вони хотіли розглянути.

Комбель В.В. Запропонував на наступному засіданні скласти план роботи громадської ради на наступні два роки.

ВИРІШИЛИ:

1.На наступне засідання всім членам громадської ради підготувати питання, які би вони хотіли розглянути.

2.На наступному засіданні скласти план роботи громадської ради на наступні два роки.

Голова Яремчук М.Я.

Секретар Турішин М.С..

21.03.2019
Глава держави: Україна розширила санкції проти Росії   далі »