Громадська рада

18.02.2016

В райдержадміністрації обговорили впровадження реформи децентралізації в Україні

18 лютого, з ініціативи Громадської ради при Сокальській райдержадміністрації, відбувся відкритий захід «Майстерня децентралізації на Сокальщині». До проведення заходу були запрошені представники Офісу Реформ Львівщини, Інституту регіональних досліджень та Західного представництва фонду «Відродження» в Україні. У ньому взяли участь голова райдержадміністрації Олег Пелих, голова районної ради Микола Пасько, депутати різних рівнів, голови місцевих рад, громадські активісти. Про децентралізацію на Сокальщині в розрізі перспективного плану об’єднаних територіальних громад Львівщини та роль держави у процесах децентралізації доповів керівник Офісу Реформ Львівщини Віталій Корецький. Про перші кроки для створення об’єднаної територіальної громади, фінансові можливості та ресурси для новостворених об’єднаних територіальних громад проінформувала директор Західного представництва фонду «Відродження» в Україні Оксана Дащаківська. Експерти висловлювали свої думки, дискутували з даних питань з учасниками заходу. За його результатами було підбито підсумки: процес децентралізації є об’єктивним і необхідним для реалізації системних суспільних реформ, водночас він має бути підкріплений комплексною реформою місцевого самоврядування.

18.03.2019
Нам вдалося подолати монопольну залежність української атомної генерації від російського ядерного палива – Президент   далі »

15.03.2019
В час, коли європейські політики сподівалися умиротворити агресора, українці першими гордо і мужньо заявили про свої права – Президент вшанував пам`ять героїв Карпатської України   далі »