Громадська рада

14.06.2017

1 серпня 2017 року відбудуться установчі збори нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.
     Прийом документів від інститутів громадянського суспільства (ІГС), які бажають взяти участь у зборах, здійснюватиметься у робочі дні з 14 до 30 червня 2017 року включно з 8.30 год. до 17.45 год. у відділі організаційної роботи та інформаційної діяльності районної державної адміністрації (вул. Шептицького, 26).
     Для бажаючих увійти до нового складу Громадської ради, необхідно подати
заяву на ім’я ініціативної групи , підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
     До заяви додаються:
     - рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в Установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; посвідчене печаткою (у разі наявності);
     - біографічна довідка кандидата від інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації, в паперовому та електронному вигляді (формат - doc) ;
     - копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
     - інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року - за період діяльності), в паперовому та електронному вигляді (формат - doc) ;
     - відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;
     - згода кандидата на обробку персональних даних (у довільній формі);
     - електронна версія документів.

Члени ініціативної групи залишають за собою право звернення до правоохоронних органів та інших уповноважених представників виконавчої влади, з метою перевірки достовірності наданої кандидатами та ІГС інформації.
     Розпорядженням голови Сокальської райдержадміністрації від 9 червня 2017 року №218 створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання членів Громадської ради при Сокальській районній державній адміністрації. До її складу увійшли: керівник апарату райдержадміністрації В.Білець, головний спеціаліст відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації Л.Луців, уповноважений представник профспілкового комітету КП «Сокальська районна друкарня» Б.Шклянка, голова Сокальської молодіжної ГО «Центр громадських досліджень» В.Комбель, виконавчий директор БФ «КАРІТАС»-Сокаль М.Яремчук, керівник філії кредитної спілки «Вигода» Ж.Журавінська, уповноважений представник первинної організації Національної Спілки журналістів України при редакції газети «Голос з-над Бугу» Л.Пузич, голова Сокальська районна організація «Ветеранів України» А.Вавриньчук.
     Відповідальна особа – Луців Любов Василівна, тел. 7-20-53, e-mail: orgvdrda@meta.ua

18.01.2019
Діалог будує українську церкву і державу – Президент на презентації книги предстоятеля УКГЦ Святослава Шевчука «Діалог лікує рани»   далі »

17.01.2019