Громадська рада

13.06.2017

засідання ініціативної групи

з підготовки Установчих зборів громадської ради при райдержадміністрації

13 червня 2017 року м. Сокаль, вул. Шептицького 26

16:00 год.

членів ініціативної групи – 8 осіб

ПРИСУТНІ: 6

В.Білець -керівник апарату райдержадміністрації

Л.Луців -головний спеціаліст відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності райдержадміністрації

М.Яремчук -виконавчий директор Благодійного фонду "КАРІТАС"- Сокаль

Ж.Журавінська -кредитний інспектор філії кредитної спілки "ВИГОДА"

В.Комбель -голова Сокальської молодіжної ГО "Центр громадськиї досліджень"

А.Вавриньчук -голова Сокальська районна організація «Ветеранів України» (за згодою)

Порядок денний:

1.Обрання голови та секретаря ініціативної групи.

2.Затвердження оголошення про подання заяв для участі в установчих зборах.

3.Визначення дати та місця проведення установчих зборів.

1.Обрання голови та секретаря ініціативної групи.

СЛУХАЛИ

В. Білець – ознайомила присутніх з розпорядженням про створення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання членів громадської ради при Сокальській районній державній адміністрації та проектом порядку денного.

СЛУХАЛИ:

В.Комбель – запропонував головою обрати В.Білець.

В.Білець – запропонувала секретарем обрати Л.Луців.

ГОЛОСУВАЛИ :

ВИРІШИЛИ:

Головою ініціативної групи обрати В.Білець, секретарем – Л.Луців.

2. Затвердження оголошення про подання заяв для участі в установчих зборах.

СЛУХАЛИ:

В.Білець Зачитала оголошення про подання заяв для участі в установчих зборах та перелік документів від ІГС на участь в установчих зборах.

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований текст оголошення та перелік документів від ІГС на участь в установчих зборах.

3.Визначення дати та місця проведення установчих зборів.

СЛУХАЛИ:

В.Білець запропонувала провести установчі збори з обрання нового складу Громадської ради 1 серпня 2017 року у приміщенні Сокальської райдержадміністрації..

ВИРІШИЛИ:

Провести установчі збори з обрання нового складу Громадської ради 1 серпня 2017 року у приміщенні Сокольської райдержадміністрації.

Голова ініціативної групи В.М.Білець

Секретар ініціативної групи Л.В. Луців

19.06.2019
Інвестиційний клімат для нас пріоритет – Володимир Зеленський на зустрічі з представниками великого та середнього бізнесу Німеччини   далі »