різне

21.06.2018

На території Львівської та Волинської областей планують створити новий біосферний резерват

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації спільно з управлінням екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації провели робочу нараду щодо створення об’єктів природно-заповідного фонду на території Львівської та Волинської областей.

Нарада проходила у сесійній залі Сокальської районної ради, у вівторок 19 червня. Участь у заході взяли представники райдержадміністрацій, районних рад, об’єднаних територіальних громад, міських, селищних та сільських рад.

За підсумками наради погодили активізувати роботу щодо створення національних природних парків «Надбужжя» імені Блаженнішого Любомира Гузара на території Сокальського району Львівської області та «Західне Побужжя» на території Іваничівського, Володимир-Волинського та Любомильського районів Волинської області.

«Особливістю біосферних резерватів є те, що вони відносяться до природоохоронних територій міжнародного значення та оголошуються рішеннями ЮНЕСКО. Наукові дослідження, спостереження за станом навколишнього природного середовища та інша діяльність в біосферних резерватах здійснюються на міжнародному рівні», – зазначив начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Андрій Сенюк.

Також, найближчим часом планується розпочати роботи зі створення біосферного резервату в басейні річки Західний Буг на території Львівської та Волинської областей, з метою збереження в природному стані найтиповіших природних комплексів біосфери, здійснення фонового екологічного моніторингу, вивчення навколишнього природного середовища, його змін під дією антропогенних факторів.

20.09.2018
Президент: Росія має повернути Крим, відшкодувати Україні завдані збитки та гарантувати не повторення агресії   далі »

20.09.2018
Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»   далі »