Відділ містобудування та архітектури

02.08.2018

Відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради

У вівторок, 31 липня, відбулось чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури Сокальської райдержадміністрації.

На розгляд були подані чотири проекти детальних планів території (ДПТ).

Зокрема, на замовлення Великомостівської міської ради було розроблено проект детального плану території групи індивідуальної житлової забудови по вул. Купичвільській в м. Великі Мости на 4 земельні ділянки, на таку ж кількість ділянок відповідно до рішення Корчівської сільської ради був розроблений детальний план території по вул. Новій та Шевченка в с. Стаївка.

На території Переспівської сільської ради було розроблено та представлено на розгляд проект ДПТ господарського двору в межах вул. Шевченка та Зеленої в с. Переспа (за межами населеного пункту). Також було розглянуто проект ДПТ господарського двору (перша черга) по вул. Белзькій в с. Варяж.

Членами архітектурно-містобудівної ради, після врахування розробниками містобудівної документації окремих зауважень, були дані рекомендації до затвердження всіх проектів.

18.03.2019
Нам вдалося подолати монопольну залежність української атомної генерації від російського ядерного палива – Президент   далі »

15.03.2019
В час, коли європейські політики сподівалися умиротворити агресора, українці першими гордо і мужньо заявили про свої права – Президент вшанував пам`ять героїв Карпатської України   далі »