Відділ з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій

10.09.2018

На Сокальщині пройшов "DANCE FEST"

9 вересня у Сокальському районному народному домі відбувся перший відкритий конкурс хореографічних колективів "DANCE FEST". В конкурсі взяли участь понад 300 учасників з Львівської та Рівненської областей. Авторитетне журі конкурсу очолював заслужений працівник культури України, голова Львівського обласного відділення Національної хореографічної спілки України Побєда Харісов. До складу журі ввійшли такі відомі фахівці як Олег Копильчак, Аріф Сьонмез, Марія Кащук та Наталія Зятик. З вітальним словом виступили голова райдержадміністрації Роман Токай, голова районної ради Микола Пасько, начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігій РДА Мирослава Михайлюк.

Володарами гран –прі стали:

•Ансамбль танцю «Smile» Костопільської ДШМ, Рівненська обл.. (ІІ вікова категорія);

•Народний аматорський ансамбль танцю «Бужани» народного дому с.Ільковичі Сокальського р-ну (ІІІ вікова категорія);

•Хореографічний ансамбль «Веселка» Сокальського РНД (І вікова категорія).

Приз глядацьких симпатій отримав хореографічний колектив «Гармонія» Сокальського РНД (І вікова група).

Всі учасники були нагороджені кубками, пам»ятними сувенірами, виготовленими Сокальською районною асоціацією інвалідів, та дипломами.

Керівники хореографічних колективів отримали подяки за професійну підготовку колективів до конкурсу.

18.12.2018
Дякуємо Президентові і Вселенському Патріарху - завдяки їх рішучості ми маємо Православну церкву України – Святійший Філарет на спільній молитві з Президентом України   далі »

17.12.2018
Весь православний світ радіє створенню Православної церкви України – Президент у Дніпрі   далі »