Відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості

До уваги підприємців району!

Сокальська районна державна адміністрація інформує платників податків про закінчення терміну роз’яснювальних заходів з легалізації найманої праці відповідно до розпорядження КМУ №649-р від 05.09.18 „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”. Контролюючими органами будуть проводитись перевірки, щодо виявлення неоформлених найманих працівників, виявлення осіб які здійснюють господарську діяльність без державної реєстрації. З метою виявлення невідомих осіб, які представляються працівниками податкової служби, слід врахувати вимоги Податкового кодексу України (далі – ПКУ), зокрема: посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки (планової, позапланової), фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення, визначених ПКУ, та за умови пред’явлення або надіслання у випадках, визначених ПКУ, таких документів:

- направлення на проведення такої перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, найменування та реквізити суб’єкта (прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – платника податку, який перевіряється) або об’єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична), підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку. Направлення на перевірку у такому випадку є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, що скріплений печаткою контролюючого органу;

- копії наказу про проведення перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, найменування та реквізити суб’єкта (прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – платника податку, який перевіряється) та у разі проведення перевірки в іншому місці – адреса об’єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична перевірка), підстави для проведення перевірки, визначені ПКУ, дата початку і тривалість перевірки, період діяльності, який буде перевірятися. Наказ про проведення перевірки є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу та скріплення печаткою контролюючого органу;

- службового посвідчення осіб, які зазначені в направленні на проведення перевірки.

22.07.2019
Президент України підписав указ щодо стимулювання економічного та туристичного розвитку Карпатського регіону   далі »

19.07.2019
Маємо поліпшувати умови для наших військових – Президент оглянув експериментальні модулі для розміщення військовослужбовців у польових умовах   далі »