Сектор з питань цивільного захисту

Засідала районна комісія з питань ТЕБ та НС

24 жовтня голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Розглядалося питання про утримання в справному стані пожежних гідрантів в м. Сокаль, м. Белз та смт. Жвирка.

Заслухавши доповіді комісія вирішила:

Міському голові м.Сокаль, м.Белз та голові смт.Жвирка

1.1 Забезпечити термінове проведення робіт, щодо приведення до належного стану джерел протипожежного водопостачання, а саме очистки, ремонту пожежних гідрантів, встановлення та поновлення вказівників до них.

1.2. Вжити заходів щодо безумовного виконання комунальними підприємствами з водопостачання і водовідведення приписів Сокальського РС ГУ ДСНС у Львівській області, щодо відновлення і приведення до технічно справного стану пожежних гідрантів на мережах водопостачання, які вони експлуатують. Силами міських комунальних служб відновити покажчики місць розташування пожежних гідрантів.

1.3. При формуванні бюджетів на 2018 та наступні роки передбачити кошти на ремонт, утримання та розвиток джерел протипожежного водопостачання.

2. Зобов’язати керівників комунальних підприємств водопостачання району:

2.1. На вимоги чергових служб ДПРЧ-22 ГУ ДСНС України у Львівській області при виникненні пожеж та аварій, а особливо на пожежо і хімічно небезпечних об’єктах, вживати негайних заходів щодо підвищення тиску води в водопровідних мережах.

2.2. Про зміни в схемах протипожежного водопостачання територій населених пунктів та об’єктів господарської діяльності негайно інформувати ДПРЧ-22 ГУ ДСНС у Львівській області.

2.3. Вжити заходів щодо збереження в населених пунктах існуючих пожежних гідрантів при заміні дорожнього полотна (асфальтуванні, проведенні поточних ремонтів) вулиць і доріг.

3. Міському голові м.Белз завершити роботу по встановленню закуплених гідрантів.

Термін виконання – до 23.11.2018р.

4. Начальнику Сокальського МКП ВКГ в м. Сокалі, смт. Жвирка та міському голові м.Белз:

-встановити відсутні вказівники до пожежних гідрантів;

-провести відновлення пошкоджених вказівників;

-встановити відсутні кришки люків;

-привести в належний стан несправні спускові механізми;

-провести очистку колодязів заповнених водою та сміттям;

-провести фіксацію ПГ в колодязях.

22.07.2019
Президент України підписав указ щодо стимулювання економічного та туристичного розвитку Карпатського регіону   далі »

19.07.2019
Маємо поліпшувати умови для наших військових – Президент оглянув експериментальні модулі для розміщення військовослужбовців у польових умовах   далі »