різне

До уваги населення!

З настанням зимового періоду та зниженням температури повітря, часу, коли розпочнеться інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, збільшуються ризики, пов’язані з виникненням пожеж, які призводять до матеріальних збитків, травмувань або загибелі людей через необережне поводження з вогнем, порушень правил експлуатації опалювальних печей, неправильного використання електрообігрівальних приладів. Трагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються в дома одні, без нагляду дорослих в закритих квартирах, будинках, де топляться печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади.

У зв’язку з цим, Львівська обласна державна адміністрація нагадує мешканцям області про дотримання Правил пожежної безпеки під час користування обігрівальними приладами:

не використовуйте саморобні електронагрівачі;

не залишайте без нагляду увімкненими електронагрівальні прилади, вимикайте їх перед виходом з приміщення;

дотримуйтесь правил експлуатації газового обладнання;

не залишайте без нагляду розпалені газові плити та газові обігрівальні прилади;

не вмикайте електричні прилади, які іскрять та перегріваються;

не залишайте дітей без нагляду дорослих;

перед увімкненням обігрівального пристрою переконайтесь, що він не має механічних ушкоджень;

не вмикайте одночасно декілька електроприладів, електромережа може не витримати перевантаження;

не накривайте радіатор електроприладу та не використовуйте обігрівач для сушки одягу.

Під час експлуатації пічного опалення забороняється:

залишати печі без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям;

користуватися печами, які мають тріщини;

розміщати паливо та інші горючі речовини і матеріали безпосередньо перед топковим отвором;

сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали;

застосовувати для розпалювання легкозаймисті та горючі рідини

При виникненні пожежі необхідно негайно повідомити за тел.: «101».

Знання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути загорання, а знання першочергових дій у разі пожежі - допоможе зберегти життя!

Також нагадуємо, що у зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час різкого зниження температури порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання.

Львівська обласна державна адміністрація нагадує, що порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення – поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.

19.07.2019
Маємо поліпшувати умови для наших військових – Президент оглянув експериментальні модулі для розміщення військовослужбовців у польових умовах   далі »

18.07.2019
Відмова Голови Верховної Ради скликати позачергове засідання є злочинною бездіяльністю – Президент України   далі »