різне

30.12.2018

ШАХТА «ВЕЛИКОМОСТІВСЬКА» ВІДЗНАЧИЛА ШІСТДЕСЯТИЛІТНІЙ ЮВІЛЕЙ

29 грудня шахта «Великомостівська» ДП «Львіввугілля» відзначила 60-річний ювілей.

На урочисті заходи прибули перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, депутат Львівської обласної ради Ігор Грабінський, голова Сокальської райдержадміністрації Роман Токай, секретар Червоноградської міської ради Олександр Грасулов, голова Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин та голова Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м.Червонограда Віталій Оніжук.

У вітальних промовах високопосадовці відзначали, що колектив шахти «Великомостівська» завжди вирізнявся високим професіоналізмом та ефективною працею на вагомий для шахтарського Прибужжя результат та поздоровили працівників та ветеранів копальні зі святом, бажаючи продовження плідної праці, процвітання, міцного здоров’я та мирного неба.

З побажаннями невпинного руху вперед та благополуччя у всьому звернувся до присутніх колишній начальник прохідницької дільниці, ветеран шахти «Великомостівська» Анатолій Лисов, а учасник бойових дій на сході України Ярослав Сідельник вручив подяку голові ППО НПГУ шахти «Великомостівська» Ользі Божок за допомогу військовим.

Цього дня на адресу працівників одного з найстаріших підприємств регіону звучало багато слів подяки, і чимало з них за сумлінну багаторічну працю були відзначені нагородами та відзнаками Львівської ОДА, ДП «Львіввугілля», грамотами Червоноградської міської ради та Сокальської РДА, профспілок.

18.03.2019
Нам вдалося подолати монопольну залежність української атомної генерації від російського ядерного палива – Президент   далі »

15.03.2019
В час, коли європейські політики сподівалися умиротворити агресора, українці першими гордо і мужньо заявили про свої права – Президент вшанував пам`ять героїв Карпатської України   далі »