Сектор з питань цивільного захисту

05.02.2019

У Поторицькій школі тимчасово призупинили навчальний процес

5 лютого відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сокальської райдержадміністрації. Члени комісії розглянули наступні питання: про ситуацію, яка склалась з підвищенням захворюваності на ГРВІ у межах території району; про проведення роз’яснювальної роботи серед населення стосовно безпечної поведінки із вибухонебезпечними предметами; про готовність захисних споруд за призначенням; про попередження виникнення пожеж, зменшення загибелі і травмованих на них.

Комісія доручила директору Поторицької ЗШ І-ІІІ, з метою переривання ланцюга передачі інфекції, тимчасово призупинити навчальний процес в школі на час інкубаційного періоду з 5 до 12 лютого 2019 року; керівникам закладів освіти району, у випадку перевищення порогу ГРВІ (більш як на 20%), приймати рішення про призупинення навчального процесу на термін не менше ніж на 7 діб; керівникам підприємств,що функціонують в сфері торгівлі громадського харчування та пасажирських перевезень, вжити заходів дезінфекції.

Головному лікарю Сокальської ЦРЛ, начальнику держпродспоживслужби, начальнику відділу освіти: забезпечити проведення моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ та температурного режиму в навчальних закладах району; визначити відповідального працівника для інформування Червоноградського міськрайонного відділу ЛОЛЦ МОЗУ, Управління Держпродспоживслужби в Сокальському районі про дотримання температурного режиму та відвідування навчальних закладів Сокальського району в період загострення епідеміологічної ситуації щодо ГРВІ до відміни, налагодити комунікацію між ЦРЛ та вищеназваними службами; визначити заклади освіти з найбільшими ризиками можливого порушення температурного режиму та комісійно провести їх огляд з залученням спеціаліста Червоноградського міськрайонного відділу ЛОЛЦ МОЗУ; при перевищенні епідеміологічного порогу або вираженій тенденції росту захворюваності на грип та ГРВІ, за поданням відповідної інформації від Червоноградського міськрайонного відділу ЛО ЛЦ МОЗУ, Управління Держпродспоживслужби в Сокальському районі, вживати заходи обмежувального характеру; при відсутності в загальноосвітніх та дошкільних закладах 20-25% і більше учнів та вихованців з причини захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції, тимчасово призупиняти навчальний процес на час інкубаційного періоду (7-10 днів) з метою переривання ланцюга передачі інфекції; у випадку захворювання у школах-інтернатах 3 і більше учнів в одній групі (класі) вживати карантинних заходів на групу (клас) терміном на 7 діб.

25.04.2019
Президент підпише Закон про мову, щойно він надійде з Верховної Ради   далі »

24.04.2019
Президент України провів телефонну розмову з Президентом Європейської Ради   далі »