Відділ економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості

19.02.2019

До уваги представників малого бізнесу та підприємців -учасників АТО (ООС)

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області (далі – Програма) продовжує конкурс інвестиційних проектів. Він триватиме до 23 лютого 2019 року.

По цій Програмі надаються кредити суб’єктам господарювання, які працюють у межах тих видів діяльності згідно з КВЕД 2010, що підпадають під перелік усіх груп Розділу 16 «Оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння», Розділу 31 Групи 31.0 «Виробництво меблів» (крім класу 31.03 «Виробництво матраців») та «Розділу 13 «Текстильне виробництво», Розділу 14 «Виробництво одягу», Розділу 15 «Виробництво шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів».

Кредити надаються на:

- придбання устаткування, обладнання, інших основних засобів виробничого призначення;

- модернізацію технологічного процесу виробництва з метою зниження його собівартості;

- впровадження технологій енергоефективності у виробничий процес;

- розроблення нових видів продукції (товарів);

- промоцію бізнесу і пошук нових ринків збуту.

Відповідно до Програми суб’єктам підприємницької діяльності учасникам АТО (ООС), які відповідають вимогам Господарського Кодексу, з обласного бюджету відшкодовуватимуть частину відсоткової ставки за кредитами (14%), отриманими в банках, що уклали генеральні угоди про співробітництво з департаментом економічної політики ЛОДА.

Відбір суб’єктів господарювання учасників АТО (ООС), на яких пошириться дія Програми проводиться на конкурсній основі. Для цього департаментом економічної політики Львівської обласної державної адміністрації оголошуються конкурси на подання інвестиційних проектів. Відбір інвестиційних проектів для участі у конкурсі триває до 23 лютого 2019 року.

Детальні умови участі у конкурсі визначені в положеннях Програми, яка розміщена на офіційній інтернет-сторінці Львівської обласної ради, та за телефоном: 2999-279.

Департамент економічної політики

Львівської обласної державної адміністрації.

20.03.2019
Глава держави: Децентралізація – це не кожен сам за себе, а об’єднання всіх заради спільної великої мети   далі »

19.03.2019
Процес децентралізації не є незворотнім, тож маємо не допустити його згортання – Президент на Івано-Франківщині   далі »