Тривале перебування за кордоном призводить до припинення соціальних виплат!

Конституція України гарантує кожному громадянину соціальний захист. Водночас законодавство передбачає відповідальність за подання неправдивих даних під час декларування відомостей при зверненні за призначенням державної соціальної допомоги.

Усі види державних соціальних виплат виплачуються громадянам, які постійно проживають на території України.

З метою попередження нераціонального витрачення бюджетних коштів управлінням проводиться робота по виявленню осіб, які зареєстровані як отримувачі державних допомог, щодо їх перебування на території України.

У разі, якщо під час вибіркового обстеження матеріальних умов домогосподарства державним соціальним інспектором буде виявлено ознаки порушення норм законодавства, в тому числі фактів, що випливають на визначення права на допомогу ( виїзд за кордон), особі буде припинено надання раніше призначеної допомоги та вирішуватиметься питання про повернення безпідставно виплачених бюджетних коштів.

Для попередження випадків нераціонального витрачення бюджетних коштів просимо осіб, які перебувають на обліку в управління соціального захисту населення Сокальської РДА та отримують державні соціальні виплати завчасно інформувати про факти, які впливають на отримання допомог, в тому числі щодо виїзду ними чи членами їхніх сімей за кордон (на тривале перебування).

25.04.2019
Президент підпише Закон про мову, щойно він надійде з Верховної Ради   далі »

24.04.2019
Президент України провів телефонну розмову з Президентом Європейської Ради   далі »