Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
Сектор з питань цивільного захисту
   
01.07.2019

Пам`ятка "Правила поведінки на воді"

1.Перед купанням рекомендується прогрітися на сонці.

2.Тривалість купання варто поступово збільшувати. починаючи з 3 -5 хвилин. Тривалі купання шкідливі для здоров`я тим, що можуть привести до охолодження організму, настає перевтома серця.

3.Знаходячись на воді, необхідно вміти добре плавати.

4.Якщо Ви не вмієте плавати, не заходьте глибоко у воду.

5.Діти не повинні купатися без нагляду дорослих.6.Не можна купатися в непризначених і заборонених для цього місцях.7.Не можна плавати нанадувних матрацах і автомодільних камерах:-без перевірки герметичності Вашого плавзасобу;-без спостереження з боку дорослих;-на глибині (Вас може віднести течією);-у місцях, що заросли водоростями;-якщо у воді є гострі предмети (труби, гілки дерев тощо).8.Не допускайте витівок дітей на воді.9.Не проходьте повз порушення дітьми правил поведінки на воді.10.Знаходячись у човні на поверхні води, не пересаджуйтеся на інші місця й не розгойдуйте човен.11.При користуванні водяним велосипедом, плотом завжди памятайте про обережність.ПАМ`ЯТАЙТЕ, ЩО ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПОВОДЖЕННЯ НА ВОДІ ПРИЗВОДИТЬ ДО НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ!ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІНе знаючи броду -не лізь у водуНайбільш корисний відпочинок улітку -це відпочинок на воді. Однак він вимагає пам`ятати про безпеку.Загальні правила поведінки на воді:1. Відпочинок на воді ( купання, катання на човнах ) повинен бути тільки у спеціально відведених місцевими органами виконавчої влади та обладнаними для цього місцях.2. Безпечніше відпочивати на воді за світлої частини доби.3. Купатися дозволяється за спокійної безвітряної погоди із швидкістю вітру до 10 м/сек., температурі води -не нижче + 18 градусів за Цельсієм. повітря -не нижче + 24 градусів за Цельсієм.4. Перед купанням рекомендується пройти огляд лікаря.5. Після їжі можна купатися не раніше, ніж через1,5-2 години.6. Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни повітря та води.

7. У воді варто знаходитися не більше 15 хвилин.8. Після купання не рекомендується приймати сонячні ванни, за ліпше відпочити у тіні.9. Не рекомендується купатися наодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів.10.Перед стрибком у воду переконайтеся у безпеці дна, достатній глибині водойми.11.Пірнати можна лише там, де для цього є достатня глибина, прозора вода, рівне дно.12.Кататися на човні ( малому плавзасобові) дозволяється тільки після отримання дозволу та реєстрації у чергового по човновій станції.13.Під час купання не робіть зайвих рухів, не тримайте свої м’язи у постійному напруженні, не гониться за швидкістю просування на воді, не порушуйте ритму дихання, не перевтомлюйте себе, не беріть участі у великих запливах без дозволу лікаря і необхідних тренувань.Правилами поведінки на воді забороняється:1. Купатися у місцях, що не визначені місцевими органами виконавчоївлади та не обладнані для купання людей.2. Залазити на попереджувальні знаки, буї та бакени.3. Стрибати у воду з човнів, катерів чи споруд, що не призначені для цього.4. Пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів.5. Використання для плавання такі небезпечні для життя засоби, як дошки, колоди, автомобільні камери, надувні матраци чи інші знаряддя, що не передбачені дляплавання.6. Плавати на плавзасобах на пляжах та інших місцях, що відведені для купання7. Вживати спиртні напої.8. Забруднювати воду і берег ( кидати пляшки , банки, побутове сміття і т.і.), прати білизну й одяг у місцях для купання.9. Підпливати близько до плавзасобів, що йдуть неподалік від місць купання.10.Допускати у воді грубі ігри, що пов’язані з обмеженням руху рук і ніг. П.Подавати помилкові сигнали небезпеки. 11. Перед стрибком у воду переконайтеся у безпеці дна, достатній глибині водойми.12. Пірнати можна лише там, де для цього є достатня глибина, прозора вода, рівне дно.13. Кататися на човні ( малому плавзасобові) дозволяється тільки після отримання дозволу та реєстрації у чергового по човновій станції.14. Під час купання не робіть зайвих рухів, не тримайте свої м’язи у постійному напруженні, не гониться за швидкістю просування на воді, не порушуйте ритму дихання, не перевтомлюйте себе, не беріть участі у великих запливах без дозволу лікаря і необхідних тренувань.Відділ з питань надзвичайних ситуаційта цивільного захисту насалення,оборонної та мобілізаційної роботи міськвиконкомуДіяльність Президента України:

22.07.2019
Президент України підписав указ щодо стимулювання економічного та туристичного розвитку Карпатського регіону   далі »

19.07.2019
Маємо поліпшувати умови для наших військових – Президент оглянув експериментальні модулі для розміщення військовослужбовців у польових умовах   далі »

18.07.2019
Відмова Голови Верховної Ради скликати позачергове засідання є злочинною бездіяльністю – Президент України   далі »

17.07.2019
Глава держави доручив відремонтувати найпроблемніші дороги на Миколаївщині   далі »

16.07.2019
Президент підпише указ щодо боротьби з рейдерством у сфері реєстрації   далі »

Останні новини краю:

18.07.2019
На Сокальщині продовжують ремонтувати дороги   далі »

17.07.2019
Відбулась нарада з керівниками народних домів та бібіліотек району   далі »

17.07.2019
У сім`ї та навчальні заклади повернули 66 дітей, – результат профілактичних рейдів   далі »

16.07.2019
Заходи з профорієнтації та патріотичного виховання молоді   далі »

16.07.2019
На Львівщині прийняли понад 17 тисяч заяв про зміну місця голосування   далі »

12.07.2019
На Сокальщині відбулося навчання членів ДВК   далі »

10.07.2019
В райдержадміністрації обговорили питання зміни меж Сокальського району   далі »

08.07.2019
Засідала комісія з питань захисту прав дитини   далі »

08.07.2019
ФОПам про ЄСВ   далі »

04.07.2019
Керівники району привітали правоохоронців з професійним святом   далі »


Новини Львівської ОДА:

22.07.2019
Очільник області ознайомився з роботою профільних департаментів облдержадміністрації   далі »

22.07.2019
Обсяг сільськогосподарського виробництва на Львівщині зріс на майже 5%   далі »

22.07.2019
Маркіян Мальський зустрівся із учасниками Форуму учнів суботніх та недільних шкіл   далі »

21.07.2019
Кожен голос є важливим, - Маркіян Мальський під час відеомарафону «Львівщина обирає парламент»   далі »

19.07.2019
Триває виплата заробітної плати шахтарям області   далі »

 
Відповідальні особи за протидію домашньому насильству
Про житлові субсидії
Соціальний захист внутрішньо переміщених осіб
Про легалізацію та детінізацію
заробітної плати

22.03.2019
Щодо легального оформлення трудових відносин


03.07.2018
"Повідомити про незадекларовану працю" (форма подачі інформації про незадекларовану працю)


06.06.2017
Інформаційні матеріали ГУ Держпраці у Львівській області щодо легального працевлаштування - інформація для роботодавців та інформація для працівників


30.05.2017
На Львівщині стартував пілотний проект Міжнародної організації праці


26.04.2017
Неукладений трудовий договір – соціально незахищений працівник.
Як правильно приймати працівників на роботу?


23.03.2017
Що потрібно знати про зарплату?


27.01.2017
Інформаційна листівка для населення "Тільки офіційне оформлення трудових відносин забезпечує найманому працівникові підтвердження трудового та страхового стажу, державні гарантії й соціальний захист, передбачені законодавством"


27.01.2017
До уваги роботодавців !


27.01.2017
Міні–листівка для роботодавців


26.01.2017
Буклет Львівської обласної державної адміністрації   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше