Сектор з питань цивільного захисту

01.07.2019

Пам`ятка "Правила поведінки на воді"

1.Перед купанням рекомендується прогрітися на сонці.

2.Тривалість купання варто поступово збільшувати. починаючи з 3 -5 хвилин. Тривалі купання шкідливі для здоров`я тим, що можуть привести до охолодження організму, настає перевтома серця.

3.Знаходячись на воді, необхідно вміти добре плавати.

4.Якщо Ви не вмієте плавати, не заходьте глибоко у воду.

5.Діти не повинні купатися без нагляду дорослих.6.Не можна купатися в непризначених і заборонених для цього місцях.7.Не можна плавати нанадувних матрацах і автомодільних камерах:-без перевірки герметичності Вашого плавзасобу;-без спостереження з боку дорослих;-на глибині (Вас може віднести течією);-у місцях, що заросли водоростями;-якщо у воді є гострі предмети (труби, гілки дерев тощо).8.Не допускайте витівок дітей на воді.9.Не проходьте повз порушення дітьми правил поведінки на воді.10.Знаходячись у човні на поверхні води, не пересаджуйтеся на інші місця й не розгойдуйте човен.11.При користуванні водяним велосипедом, плотом завжди памятайте про обережність.ПАМ`ЯТАЙТЕ, ЩО ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПОВОДЖЕННЯ НА ВОДІ ПРИЗВОДИТЬ ДО НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ!ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІНе знаючи броду -не лізь у водуНайбільш корисний відпочинок улітку -це відпочинок на воді. Однак він вимагає пам`ятати про безпеку.Загальні правила поведінки на воді:1. Відпочинок на воді ( купання, катання на човнах ) повинен бути тільки у спеціально відведених місцевими органами виконавчої влади та обладнаними для цього місцях.2. Безпечніше відпочивати на воді за світлої частини доби.3. Купатися дозволяється за спокійної безвітряної погоди із швидкістю вітру до 10 м/сек., температурі води -не нижче + 18 градусів за Цельсієм. повітря -не нижче + 24 градусів за Цельсієм.4. Перед купанням рекомендується пройти огляд лікаря.5. Після їжі можна купатися не раніше, ніж через1,5-2 години.6. Заходити у воду необхідно повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни повітря та води.

7. У воді варто знаходитися не більше 15 хвилин.8. Після купання не рекомендується приймати сонячні ванни, за ліпше відпочити у тіні.9. Не рекомендується купатися наодинці біля крутих, стрімчастих і зарослих густою рослинністю берегів.10.Перед стрибком у воду переконайтеся у безпеці дна, достатній глибині водойми.11.Пірнати можна лише там, де для цього є достатня глибина, прозора вода, рівне дно.12.Кататися на човні ( малому плавзасобові) дозволяється тільки після отримання дозволу та реєстрації у чергового по човновій станції.13.Під час купання не робіть зайвих рухів, не тримайте свої м’язи у постійному напруженні, не гониться за швидкістю просування на воді, не порушуйте ритму дихання, не перевтомлюйте себе, не беріть участі у великих запливах без дозволу лікаря і необхідних тренувань.Правилами поведінки на воді забороняється:1. Купатися у місцях, що не визначені місцевими органами виконавчоївлади та не обладнані для купання людей.2. Залазити на попереджувальні знаки, буї та бакени.3. Стрибати у воду з човнів, катерів чи споруд, що не призначені для цього.4. Пірнати з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів.5. Використання для плавання такі небезпечні для життя засоби, як дошки, колоди, автомобільні камери, надувні матраци чи інші знаряддя, що не передбачені дляплавання.6. Плавати на плавзасобах на пляжах та інших місцях, що відведені для купання7. Вживати спиртні напої.8. Забруднювати воду і берег ( кидати пляшки , банки, побутове сміття і т.і.), прати білизну й одяг у місцях для купання.9. Підпливати близько до плавзасобів, що йдуть неподалік від місць купання.10.Допускати у воді грубі ігри, що пов’язані з обмеженням руху рук і ніг. П.Подавати помилкові сигнали небезпеки. 11. Перед стрибком у воду переконайтеся у безпеці дна, достатній глибині водойми.12. Пірнати можна лише там, де для цього є достатня глибина, прозора вода, рівне дно.13. Кататися на човні ( малому плавзасобові) дозволяється тільки після отримання дозволу та реєстрації у чергового по човновій станції.14. Під час купання не робіть зайвих рухів, не тримайте свої м’язи у постійному напруженні, не гониться за швидкістю просування на воді, не порушуйте ритму дихання, не перевтомлюйте себе, не беріть участі у великих запливах без дозволу лікаря і необхідних тренувань.Відділ з питань надзвичайних ситуаційта цивільного захисту насалення,оборонної та мобілізаційної роботи міськвиконкому

22.07.2019
Президент України підписав указ щодо стимулювання економічного та туристичного розвитку Карпатського регіону   далі »

19.07.2019