діяльність райдержадміністрації

03.07.2019

Ростислав Замлинський з робочим візитом відвідав Сокальський район

3 липня на Сокальщині з робочим візитом побував т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський. Спільно з головою Сокальської райдержадміністрації Андрієм Дяченком він відвідав с.Стаївку, зокрема місце проведення щорічних Європейських Днів Добросусідства, які пройдуть 28 серпня. Опісля, у Белзькій міській раді, відбулася розширена нарада з питання підготовки та проведення даного заходу. У ній взяли участь голова Сокальської райдержадміністрації Андрій Дяченко, голова районної ради Микола Пасько, представники Державної прикордонної служби України, Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ, Служби автомобільних доріг у Львівській області, лісництв, ряду структурних підрозділів РДА та інші. На території розділеного державними кордонами польського села Корчмин та українського Стаївка 28 серпня традиційно пройдуть Європейські Дні Добросусідства. В рамках святкування відбудеться урочисте відкриття кордону та зустріч учасників з польської та української сторони, Служба Божа за участі представників українських та польських релігійних спільнот, освячення води, вітання керівництва області та району, представників місцевого самоврядування Республіки Польща, виставка народного мистецтва, концертна програма. Учасники наради обговорили ряд організаційних питань.

Після наради відбувся виїзд у с.Гута, де в серпні заплановано провести Міжнародний фестиваль кухні «Гута FEST», на якому презентуватимуть кулінарні шедеври місцеві та польські господині.

На завершення, у Сокальській райдержадміністрації відбулася нарада щодо забезпечення належного функціонування МАПП «Угринів-Долгобичув». Йшлося про можливість розширення під’їзної дороги до міжнародного пункту пропуску, а також про облаштування об’єктів інфраструктури.

22.07.2019
Президент України підписав указ щодо стимулювання економічного та туристичного розвитку Карпатського регіону   далі »

19.07.2019
Маємо поліпшувати умови для наших військових – Президент оглянув експериментальні модулі для розміщення військовослужбовців у польових умовах   далі »