Ми раді вітати Вас на нашому сайті. Тут Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації. Сподіваємось, що наш сайт стане для Вас корисним і цікавим!

  
 Центр надання адміністративних послуг: «Пілотний проект "Адмін.послуги: спрощений доступ через пошту"»

Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту


УДППЗ «Укрпошта», за підтримки Кабінету Міністрів України з жовтня 2012 року запровадила проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту». Реалізація проекту, на виконання вимог Закону України «Про адміністративні послуги», через пошту передбачає виконання національним оператором поштового зв'язку по Сокальському районі таких функцій:
- інформування населення про можливість доставки документів для надання (отримання) адміністративних послуг через відділення поштового зв'язку та про необхідний перелік документів для отримання таких послуг;
- приймання та пересилання документів від заявника до суб'єктів надання адміністративних послуг;
- отримання рішення суб'єкта надання адміністративних послуг;
- видача (доставка) рішення заявнику;
- надання додаткових послуг (факс, ксерокопіювання, ламінування), приймання оплати послуг поштовим переказом (за потреби) та інших.
Виконання поштою окремих функцій надання адміністративних послуг дасть можливість вирішити питання наближення цих послуг до населення та суттєво зменшить навантаження на органи виконавчої влади. З метою реалізації в Сокальському районі проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», затверджено Регламент взаємодії між Центром поштового зв’язку №7 Львівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» та Сокальською районною державною адміністрацією щодо забезпечення спрощеного доступу громадян, суб’єктів господарювання до адміністративних послуг.
За наданням зазначених адміністративних послуг мешканцям району тепер не потрібно буде їхати в райцентр, витрачати свій час і гроші на проїзд, а просто потрібно прийти в поштове відділення, заповнити необхідний пакет документів, відправити лист на замовлення та чекати відповідь у встановлений законом термін.
Наразі на Сокальщині діє Дозвільний центр, через який за принципом «єдиного вікна» підприємцям видається 100 % дозвільної документації. Це забезпечує своєчасне надання дозвільних документів. Сьогодні на Сокальщині спектр надання адміністративних послуг розширюється.
У рамках Регламенту про співробітництво райдержадміністрації та Центру поштового зв’язку №7(м. Червоноград) на базі поштових відділень будуть створені центри, які за принципом «єдиного вікна» надаватимуть населенню адміністративні та соціальні послуги.
Спеціалісти центрів послуг при відділеннях поштового зв’язку надаватимуть консультації громадянам щодо оформлення технологічних карток та заяв, формуватиме пакет документів та надсилатиме його до працівників райдержадміністрації, які відповідальні за надання адміністративних послуг. Після того у відділенні, з якого був надісланий запит, клієнт отримує необхідні документи – довідки, посвячення тощо.
Сьогодні на Львівщині стартував проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту. Він передбачає впровадження «єдиного вікна» в наданні адміністративних і соціальних послуг жителям Львівської області, в тому числі Сокальського району, через поштові відділення.
Пілотний проект «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту» стане складовою частиною комплексної системи з надання адміністративних та соціальних послуг в регіоні. З відкриттям центрів з надання адміністративних та соціальних послуг на базі поштових відділень населення зможе отримувати ці послуги максимально близько до місця свого проживання.
Наразі у відділеннях «Укрпошти» можна буде отримати такі види послуг:

Управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області:
1. Видача свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області.
2. Видача пенсійного посвідчення управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області.
Управління соціального захисту Сокальської районної державної адміністрації:
1. Державна допомога сім’ям з дітьми:
• призначення допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами
• призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку
• призначення допомоги на дітей, які знаходяться під опікою чи піклуванням
• призначення допомоги на дітей одиноким матерям
2. Призначення та виплата допомоги на поховання інвалідам з дитинства та дітям –інвалідам.

Державний реєстратор:
1. Реєстрація юридичних осіб.
2. Реєстрація фізичних осіб-підприємців.
3. Реєстрація змін до установчих документів та видача їх дублікатів.
4. Реєстрація змін до відомостей юридичних та фізичних осіб-підприємців.
5. Реєстрація припинення фізичної особи-підприємця.
6. Реєстрація припинення юридичної особи.
7. Реєстрація підтвердження відомостей про юридичну особу.
8. Видача довідок, витягів, виписок з єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців.

Відділ Держземагенства у Сокальському районі Львівської області:
1. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Відділ містобудування та архітектури Сокальської районної державної адміністрації:
1. Видача містобудівних умов та обмежень.
2. Видача будівельного паспорта забудови земельної ділянки.

Відділ сім’ї, молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації:
1. Видача посвідчення батьків багатодітної сім”ї та посвідчення дитини з багатодітної сім”ї.

Сокальське районне управління юстиції Львівської області:
1. Реєстрація громадської організації.
2. Реєстрація організацій роботодавців та їх об’єднання.
3. Реєстрація територіальних осередків та регіональних (місцевих) творчих спілок. Видача дублікатів свідоцтва про державну реєстрацію.
4. Видача дублікату свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання та/або статуту, у разі їх втрати.
5. Зміни до статуту громадського об’єднання.
6. Реєстрація громадського об’єднання шляхом повідомлення про утворення (без статусу юридичної особи).

У поштових відділеннях, які від сьогодні розпочали надавати адміністративні та соціальні послуги за принципом «єдиного вікна» проведена реконструкція, встановлені інформаційні стенди з переліком адміністративних послуг, технологічними картками, зразками заяв, номерами довідкових телефонів, адресами веб-сайтів.


   

Корисні посиланняПлакати


Сокальський район

розташований на крайній півночі Львівської області, межуючи на півночі з Іваничівським та на північному сході з Горохівським районами Волинської обл., на сході з Радехівським, на південному сході з Кам'янко-Бузьким та на півдні з Жовківським районами Львівської області. На заході Сокальський район межує із Люблінським воєводством Республіки Польща.


Контакти: Сокальська РДА, 80000, м.Сокаль, вул.А.Шептицького, 26, тел.(03257) 720-10, E-mail: sokalrda@loda.gov.ua

Що цікавого в районі:

Не знаєте, що таке сучасна бібліотека? Тоді Вам до нас! Переконайтеся, що модернізовані книгозбірні надають цілу низку нових послуг, підлаштованих під потреби користувачів. дізнатися більше